| Invictusman a întrebat:

Bună seara.
Îmi spuneți va rog și mie un site de matrimoniale fără plata?
Fără tinder sau badoo.
Un site gen cuplari.ro.

Pe sentimente.ro întra multe tipe? Asta nu e Free, e cu plata dar înainte intrau multe tipe.

Răspuns Câştigător
| SilentRain a răspuns:

Realitate.ro
Cu cât îți faci mai multe cunoștințe cu atât ridici șansele de-a găsi una
In cercul de prietenii /muncă / diverse organizații

| Invictusman explică (pentru SilentRain):

Ce i-ai făcut ăluia te e obsedat de tine? E mort după tine, cică te iubește.
De ce nu ii oferi o șansă bietului om?

| SilentRain a răspuns (pentru Invictusman):

Nu i-am făcut nimic, e o jigodie
Daca îți povestesc cat și-o bătut joc de mine, ai să îți schimbii părea
Eu zic sa nu daii nici muci pe ce zice că e un prefacut de primă clasă, veșnic o victimă

| Invictusman explică (pentru SilentRain):

Dacă tu spui happy

| SilentRain a răspuns (pentru Invictusman):

In fine, femeie e veșnic blamată
Daca era invers situația, ia-ți fi plâns pe umăr

| Invictusman explică (pentru SilentRain):

Ii spusesem sa își achiziționeze o păpușă de la Sex Shop.
Nop eu sunt de partea ta scumpy.

| SilentRain a răspuns (pentru Invictusman):

Mai bine sa ii zic sa îmi dea banii datorați înapoi laughing
Pe urmă să își de-a foc de viu

| Invictusman explică (pentru SilentRain):

Wtf? L-ai ajutat cu bani? rolling on the floor

| SilentRain a răspuns (pentru Invictusman):

Nu vorbesc eu pe nimeni de-a aiurea fara sa imi facă ceva big grin

| Invictusman explică (pentru SilentRain):

Oare nu cumva el este onur?
Sawurma cu pepsi? rolling on the floor

| SilentRain a răspuns (pentru Invictusman):

E masa cu Pepsi laughing

| Invictusman explică (pentru SilentRain):

Deci nu e onur laughing
E mare amenda? Cât are sa îți dea?
O sawurma cu usturoi și pepsi rece? big grin

| SilentRain a răspuns (pentru Invictusman):

Daca ar fi după mine ar trebui sa plătesc în multă suferință devil

| Invictusman explică (pentru SilentRain):

Da ce ești tu ajutor social de ajuți pe toată lumea? Ma împrumuți și pe mine cu 200 de lei? :*

| SilentRain a răspuns (pentru Invictusman):

Nu vezi un leu de la mine!
Mâna întinsă care nu zice o poveste nu primește pomană
Sunt un om milos de fel sad empatizez cu ce-i ce suferă și eii nu știu cum să îmi sape groapa laughing
Deși după foarte mult timp pățesc o chestie de genul, in general pe cine am ajutat a fost recunoscător big grin
Sunt băiat finuț

| Invictusman explică (pentru SilentRain):

Cum nu sufăr? Ai a uitat ca nu am părinți sad
Vreau și eu sa îmi țin ziua de naștere și nu am cu ce crying
L
Ce rea ești :* eu nu îți sap groapa, eu sunt în stare sa îți spun și unde stau fiindcă sunt un om de cuvânt și serios nu țepar.
Mersi oricum :*

| SilentRain a răspuns (pentru Invictusman):

Daca nu ai avea ce sa mănânci ți-aș da 100 lei și parola de la Netflix laughing)
Nu-i nimic dacă nu ai cu ce să îți faci ziua de naștere că oricum nu aveai și cu cine tongue
Faptele vorbesc, nu literele big grin

| Invictusman explică (pentru SilentRain):

Glumeam mai, nu as putea profita și daca mi s ar fi oferit ocazia de un suflețel asa frumos ca al tău happy
Am vrut sa vad ce spui.
Am bani, am de toate, dar asa e, nu am cu cine sa o țin, fiindcă ma feresc de gunoaie, prefer sa fiu singur decât în preajma rechinilor.

| SilentRain a răspuns (pentru Invictusman):

N-am nici un suflet frumos, acum sa nu exageram, încerca să fiu cat pot de corecta deși nu-mi iese tot timpul
Singuratate doare, printe rechinii mai găsești și pești cu care ai putea sa rezonezi big grin

| Invictusman explică (pentru SilentRain):

Zise cea care bântuie doar virtual :p

| SilentRain a răspuns (pentru Invictusman):

Asta sa crezi tu, am cunoștințe și în realitate, că nu-mi fac prietenii e altă poveste

76 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Na,dacă alea nu-ți plac, ramai singurel și nefut...în finehee hee

| Invictusman explică (pentru Catrice):

Ce perfect te-ai autodescris.
Parte de sex am, eu caut relație serioasa, afectiune nu sex care durează câteva clipe.
Tu nu ai parte nici de una nici de alta, ești asexuala happy

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

E na, când vreau sex, găsesc.winking

| Invictusman explică (pentru Catrice):

Visează în continuare, ești fun anime pericol public și social, spaima băieților.
Sex cu perna știu :p

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Câh cu perna îți place?! Sărăcuța perna sad

| Invictusman explică (pentru Catrice):

Ce penal sa îmi copiezi replicile, copie xerox direct, tu nu te-ai născut sa fi originala, tu te-ai născut sa fi copy-paste, nici măcar nu ai văzut asa ceva în viata ta, doar pe anime porno sau youpo. În realitate când o vezi o iei la sănătoasă happy
Tu în spatele tastaturii ești ciumega ca face to face ești mămăligă :*

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

"anime porno sau youpo" despre ce draci vorbești?
Nu-s papa lapte ca tine sa fug de ceva diferit de zona de confort.

| SilentRain a răspuns (pentru Catrice):

No...tu ești ceva de pe alta planeta

| Catrice a răspuns (pentru SilentRain):

Vezi ca te cauta pământeanu sa te ducă înapoi pe lunawinking

| SilentRain a răspuns (pentru Catrice):

Și-a pierdut interesul, dar o sa ii zic de tine happy
Că ești singur, tristuța și cauți un umăr pe care îți ștergi muci

| Invictusman explică (pentru Catrice):

Culcate ca ești obosita happy
E târziu pentru tine trust me.

| Catrice a răspuns (pentru SilentRain):

Am gagica, ți-l las tie, sa nu-l traumatizezi și pe el, ok?winking

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Ma culc pe la 3-4 și ma scol la 9 cel târziu laughing ce tor vorbești acolo

| SilentRain a răspuns (pentru Catrice):

Trauma e puțin spus!

| Invictusman explică (pentru Catrice):

Am văzut filmul cu tor acum sunt la un film mai smecher.
Ai insomnie, duci lipsa de ceva "tare" se rascolesc lupte grele interioare în ființă ta care face umbra degeaba pământului, și fura curent aiurea societății.
Calmează-te bunny ca îți dau de sari din pantofi big grin

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Nah,animes are made to be watched at late hourswinking

| Invictusman explică (pentru Catrice):

Nice one

Try again

Psihedelic human.

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Da chiar ma uit seara la anime ca atunci apar episoadele noi sad fusul orar e de vina csf

| Invictusman explică (pentru Catrice):

Of of happy

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Șo pe empty și lasă-măhee hee e singurica, disponibila

| Invictusman explică (pentru Catrice):

Cine e empty? Eu pe tine te vreau :p

| SilentRain a răspuns (pentru Catrice):

Cine e Empty? Haaa?
Nu vezi ca e topit după tine, vezi că vezi ce gelos va fi Ray, parcă îi și văd cum se bat pe tine laughing

| Catrice a răspuns (pentru SilentRain):

Tu ești uăi...bag p... ceva în autocorect crying lasă că știe ca te gândești la elhee hee

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Silent asta...își zice empty pe discordhee hee da eu nu te vreau na

| Invictusman explică (pentru Catrice):

Pai el te vreau eu love struck Bubu
Contează ce vreau eu nu tu, eu sunt boss ul nu tu, eu dau verdictul final nu tu purceluș mititel happy
Empty stomach rolling on the floor

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Da,te potrivești cu silent asta. Luați-văhee hee

| Invictusman explică (pentru Catrice):

Aveți personalitate nu gluma, mai bine îmi vad de treaba mea vorbiți prea mult rolling on the floor

| Invictusman explică (pentru Catrice):

He he happy

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Da,ești bun pentru ea. Succes.

| Invictusman explică (pentru Catrice):

laughing nu ești pe treaba ta.

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Da,însoară-te cu ea

| Invictusman explică (pentru Catrice):

rolling on the floor
Ea e cu pamanteanul.
Dacă nu taci îți dau bully boss big grin

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Nu te refuza nici pe tine, stai liniștithee hee

| Invictusman explică (pentru Catrice):

Gluma-i gluma, eu va vreau doar banii atâta tot, de fapt va plac pe amândouă rolling on the floor "sunteți el fenomeno"
Empty s-o pus la somnic numai tu poluezi site-ul laughing

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Eu îs exterminatoru gen, curăț site-ul de insecte ca tinehee hee

| Invictusman explică (pentru Catrice):

Of biata coptura ce rea e ea laughing
Îți omor viata dacă mai comentezi mult sa ști.

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Fssss Fssss gata, te-am dat soluție de gândacihee hee

| Invictusman explică (pentru Catrice):

Când o sa ne mai angajam noi dacă noi nu avem somn? laughing

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Culcă-te,lasă visele.

| Invictusman explică (pentru Catrice):

Ce vise? Se numește insomnie

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Eh

| alina2k18 a răspuns:

Vezi insta, Facebook, tik tok laughing
Pe astea de dating in 2021 stau doar naspetele grase si alea nevorbite dornice de atentiewinking

| Invictusman explică (pentru alina2k18):

Am trimis cereri de prietenie pe Facebook dar nu mi-au acceptat cererile. Facebook dating nu știu care e smenul pe acolo, tik tok e pentru oligofreni și insta nu folosesc.
Era interesant cuplari.ro acum câțiva ani dar eu nu am profitat de ocazie, eram mai neserios, arogant, tinerețea asta, uf, uf.
Acum pe site-ul acela întra numai ocotogenare sad

| timidu89 a răspuns:

Sentimente.ro era o mare porcarie acum cativa ani. Nu raspundeau la mesaje fetele, multa lume se plangea. Mai bine manci o sawurma cu usturoi si bei un pepsi rece happy Decat sa dai banii pe bataie de joc din partea moderatorilor de pe site. Profile false parerea mea.

| Invictusman explică (pentru timidu89):

Da chiar, unde o fi sawurma? E nașpa rău TPU fără el sad

| timidu89 a răspuns (pentru Invictusman):

O fi bolnav de la awurma si iubire in exces laughing Nu e banat? Contul nu cred ca si l-a sters. Ma gandesc ca si-a schimbat porecla

| Invictusman explică (pentru timidu89):

Ii recunosc limbajul nu o mai întrat demult pe TPU, zicea ca se duce dincolo la lucru, cred ca nu mai are atâta timp sa o arda aiurea pe TPU, o întrat mai mult pentru silentrain, o văzut ca aia nu îl mai baga în seama s-o resemnat. Sau doamne ferește o fi pățit ceva.

| timidu89 a răspuns (pentru Invictusman):

Pai na daca gagica e smechera? Nu vezi ca is altele inca la liceu si viseaza la profesori... care is istete nu se incurca cu unul de pe TPUwinking Nici nu ma gandesc ca vreuna inteligenta sa ma bage in seama tocmai pe mine aici.

| Invictusman explică (pentru timidu89):

Și mie îmi plăcea de multe profe în liceu, dar trebuie sa fim realiști nu idealiști.

| timidu89 a răspuns (pentru Invictusman):

Da. Am citit pe net ca in SUA o profa a ramas gravida cu un elev. La 13 ani tata laughing) Byb de se tine de prostii la anul auzi ca e mamica.

| Invictusman explică (pentru timidu89):

Mai în gluma mai in serios tu chiar te potrivești cu ea.
Nu te lasă, se lasă mai greu la elevi rolling on the floor

| timidu89 a răspuns (pentru Invictusman):

Nu vezi ca vrea sa isi inceapa viata sexuala? sad Pe mine nici nu ma baga in seama crying

| Invictusman explică (pentru timidu89):

Good girl gone bad rolling on the floor
Asta e diferența între noi ăștia timizi și o fata timida, fata indiferent cum e ea tot e căutată mai ales dacă e frumoasa nici nu contează ca e timida sau asociala tot se va găsi cineva sa o abordeze.
Noi suntem condamnați la burlăcie nu știu laughing

| timidu89 a răspuns (pentru Invictusman):

Pai ea e mai grasuta big grin Gasesc eu pe una sa ii placa sawurma cu pepsi laughing) Cu care trag la masea nu merita sa te incurci. La inceput is timid, apoi nu mai am treaba. Sunt ca diselul iarna, pornesc mai greu laughing Io placut ideea de a bea bere si sa ma afume. E schimbatoare ca vremea cred, de aia nu imi mai vorbeste. Cred ca i-a sucit mintile unu Lukas. Care vorbea de sinucidere nu demult...

| Invictusman explică (pentru timidu89):

rolling on the floor lol