| pactcudiavolita a întrebat:

Buna seara TPU! Eu am 15 ani si vara trecuta am cunoscut un tip de vreo 20 20 si ceva de ani care imi placea foarte mult.Problema e ca el era profesorul meu, dar nu la scoala.Si si el dadea semne destul de evidente ca ma place sau cel putin e interesat de mine: cand ma vedea se uita intens la mine dupa care imi zambea cu gura pana la urechi, ma gadila, ma tinea de mana, ma alinta printesa mea.Si eu nu as crede ca era atras fizic deoarece nu am asa un corp incat sa-l intereseze doar acel lucru.Doar ca noi trebuia sa iesim, dar nu ma m-ai sunat si as crede ca e casatorit, ori i-a fost frica de diferenta de varsta sau nu stiu.

Eu sunt intr-un oras cam la distanta de el, si as vrea sa-l sun sa vad ce mai face. pentru ca in ultima vreme am inceput sa ma gandesc mult la el si as vrea macar o relatie de amicitie sa avem.

Ce sa fac?:* Credeti ca ar mai fi vreo sansa pentru noi?

Răspuns Câştigător
| Miriamm a răspuns:

Am avut si eu o experientza asemanatoare.Eu am fost cu un baiat cand el avea 25 de ani si eu 15big grin stiu ca e enorma diferentza.Pe baiat nu prea ikl intereseaza de mine, cum este de altfel si cazul tau.Nu il intereseaza pentru ca nu are ce vedea la tyne.Acel baiat vrea doar sex de la tyne.Esty prea naiva la 15 ani sa iti dai seama.Eu mi-am dat seama putyn cam tarziu, abia cand m-am indragostit de el, dar bine ca nu a reusit sa faca ceva cu mine.Incepuse cu laude, cu minciuni, spunea tuturor ca a facut.o cu mine cand de fapt nimic nu era adevarat.Asculta-ma bine pentrun ca baietii acestya sunt trecuty prin viata.Nu poti spune ca tu la 15 ani ai o gandire ca a unui barbat de 20 si ceva de ani.Si experientza de viata isi spune cuvantul.Lasa-l ca nu e de tine, lasa-l pana nu e prea tarziu.Lasa-l pana nu o sa te a cu vrajeaza si o sa faca sex cu tyne.Lasa-l,cu alinturile nu faci nimic, asa imi zicea si mie baiatul de 25 de ani,"printesa mea,frumoasa mea, iubita mea"si de unde, de fapt era proasta lui.Asculta-ma ca aia e vrajeala curata.Lasa-l ca o sa ai probleme mari din cauza lui, el nu e de tine, asa cum te.ai indragostyt de el, asa iti va trece, daca o sa iti gasesty un baiat de varsta ta.Mult succes si sper sa nu faci vreo prostie.

3 răspunsuri:
| Sweete a răspuns:

Cum a zis si Kripterya mai bine o lasi balta incearca sa iti faci un iubit de varsta ta poate el se gandea la altceva noi ti-am dat doar un sfat u fa ce vrei dar crad ca ar trebui sa ne asculti macar pe jumate pe noi

| Georgiana_7437 a răspuns:

Moaa e la fel ca povestea din pretty little liars cu aria si mr.fitzlaughing
in fine... uita-l gaseste-ti alt pr cu care sa stai dar nu cu unu ca ala de 20 de ani e prea mare pentru tine si ma iti e si prof pff najpa dar cum iti e prf la scl?

| Kripterya a răspuns:

Nu crezi ca e mai mare pentru tine? Mai bine stai deoparte si nu risti sa intri in belele -_- Cine stie ce intentii are cu tine? Esti minora, iar el e major. Daca pastrati o relatie de amicitie poate el se va gandi la altceva. Eu in locul tau as sta deoparte.