| munteanu05 a întrebat:

Bună seara!
Vreau să întreb persoanele care știu …spre ex…mereu îi spun soțului ca a-și dori să avem două partide de sex dar el adoarme după prima partidă…ar fi vreo problemă la el?
Sau la mine?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Spune-i sotului sa ti le ofere sambata si duminica dimineata, cand este odihnit si-ti poate oferi partide multiple de sex, ca seara este probabil epuizat dupa munca.

| dullcat a răspuns:

Intrebarea se repeta. Daca ai crezut ca nu s-a postat de prima data, de citit:

08. Am postat o întrebare, dar nu a apărut pe site. Ce se întâmplă?
Dacă întrebarea pe care tocmai ai trimis-o nu a apărut încă, nu-ţi face griji, aceasta va figura pe site în cateva momente, adică atunci când pagina va fi reactualizată. Întrebările postate de utilizatorii noi vor fi iniţial vizibile numai autorilor lor şi utilizatorilor logaţi. Acestea vor putea fi accesate de toata lumea dupa ce vor fi vizualizate de minimum 20 de utilizatori logaţi, fără a fi raportate. Dacă întrebarea cumulează minimum două raportări, ea va fi respinsă de pe site şi va ajunge în atenţia administratorului site-ului. - https://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

| lpavel a răspuns:

Ti-am raspuns la intrebarea asta... Problema e la el! Tu ce probleme ai avea?

| Hyperion7 a răspuns:

Spune-i să te satisfacă pe tine prima oară și apoi să îl satisfaci tu pe el și gata!