| anonim_4396 a întrebat:

Spun de acum că dau fundă. Vreau să știți că pe acest cont umblă mai multe persoane, în general fete de vârsta mea, cu mici excepții. Uneori nu se salvează toată întrebarea. Acesta e contul meu și am nevoie de ajutor...
Acum câtrva zile am dormit la prietena mea, ieșind seara pe stradă cu grupul (dacă îi pot spune așa, o grămadă de nebuni laughing ) a fost un băiat nou, care era nou doar pentru mine, grupul tot îl cunoștea. Deci:
A fost un băiat drăguț, prietena mea a fost cu el, dar ea are iubit (se lasă des, chiar des dusă de val) și îmi tot zicea "Ce frumos îi X", și... se pare că-l semi-place, o altă prietenă iar îl consideră foarte drăguț și multe fete se dau la el, ceea ce mă descurajează.Eu am vorbit puțin cu el, apoi a fost vorba de greutate, n-am fost prea atentă, nu știu ce și el a luat-o pe prietena mea în brațe, adică a ridicat-o sus și apoi a lăsat-i jos (dacă "ridicarea" asta a însemnat ceva pentru el sau ea, n-am habar)
În momentul ăla m-am simțit ciudat, rău. Apoi era vorba despre bachata și trebuia să-i arăt cum e poziția, sau cum se dansează și. eu rușinoasă am vrut să mă pun la loc, el m-a gâdilat, m-a rotit, etc, etc, apoi s-a pus cu capul la mine în brațe și mi-a dat jacheta. Ideea e că am vorbit câte ceva cu el și e foarte deschis la minte și vreau să vă întreb pe voi... băiatul ăsta m-ar putea plăcea? Sau e comportamentul ăla de "jmeker", adică eu îl cam plac și a cam devenit crush laughing (crush = ex *oarecum*)
Again: dau fundăăă

Răspuns Câştigător
| Rebeca003 a răspuns:

In primul rand, baiatul asta te cam place si dupa cate imi dau eu seama a flirtat cu tine. Propunerea mea este sa ii dai o sansa si sa vezi daca chiar te place sau nu. Dupa aceste lucruri pe care ti le.a facut este innebunit de tine. Sa.mi spui ce sa mai intamplat dupa

1 răspuns:
| seth2016 a răspuns:

Deocamdata doar flirteaza / se joaca. Ce sa faca in gasca?

Daca ti se pare ca e OK treci la actiune. Concurenta inteleg ca e mare happy.