| anonim_4396 a întrebat:

Buna stiti cand se da ora inapoi?
data...
plzz am nevoie urgent
scuze categorie

Răspuns Câştigător
| DenisPericolPublic a răspuns:

Duminica(27.03.2011) la ora 4 (adica ora 4 va deveni ora 3.)

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Duminică, 27.03. 2011, ora 3.00 h va deveni ora 4.00 h. Se trece la ora de vară! Vom dormi cu o oră mai puțin.
Pa, pa.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună din nou.
Uite un răspuns greșit premiat!
Ora 3 devine ora 4, @Dani, se dă cu oră înainte, nu în urmă. Realizezi ce ai scris și pe deasupra ai și premiul! Foarte dubios!
Pa, pa.

| Crisu a răspuns:

De regula, duminica dimineata.

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

În noaptea de sâmbătă spre duminică, ora 3 devine ora patru. Deci ora se dă înainte, ne trezim mai devreme.

| BuBuRuZaForEver a răspuns:

Inainte se da... duminica pe 27

| BuBuRuZaForEver a răspuns:

Ce chestie ala care raspunde gresit ia si funditabig grin

| DenisPericolPublic a răspuns:

INAinte se da de fapt.

| BlackMagicx3 a răspuns:

In ultima sambata din luna Mariebig grinNu prea pica in fiecare an in aceeasi zibig grin

| KeddY_7171 a răspuns:

Sambata la ora 3 devenine 4winking