| cosmina_5849 a întrebat:

stiti cumva daca de acum pana in toamna. vor mai fi concerte gen in aer liber cu intrare gratuita.sau in malluri.de ex vara trecuta in liberty center au fost in fiecare sambata si duminica concerte.bine nu in aer liber, ci in mall dar oricum tot cu intrare libera. daca stiti. dati-mi si mie detalii. unde cand etc.scuzati categoria:X

1 răspuns:
| alexxandra a răspuns:

Parca din iunie in parkul titanii sunt vinerea(nu sunt sigura ca si vinerea), sambata si duminica sunt concerte spectacole dupa 19 si dimineata e de copii piese de teatru.