| andreea_2617 a întrebat:

Buna stiu ca sunt intr-o situatie penibila imi place de la scoala un baiat si el ma place adica asa cred cum sa fac sa ii spun si nu stiu ce va spune el spune ca re o prietena pe care o cheama tot ca pe mine nu credeti ca nu are logica si mai e si mai mica sau vrea sa ma faca geloasa va rot help? fundita

Răspuns Câştigător
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Pai daca are prietena eu zic sa renunti.Chiar daca iti place de el.Nu te baga intre ei, pentru ca el poate se desparte de ea pentru tine, sta ceva timp cu tine, apoi se impaca! Si ce faci? pici tu la mijloc pentru ca i-ai despartit.Da-i si tu de inteles ca il placi daca vrei sa incerci dar nu mai mult. Asteapta sa vezi ce face el si cand nu va mai fi cu fata aceea treci la fapte nu acum, parerea mea :* Bafta