| Loryoficial a întrebat:

Stiu o fata care mi-a spus ca punctul ei G se afla in zona gatului!
este posibil?
eu am mai citit de pe net despre punctul G dar nu prea am inteles multe!
deci, este posibil ca punctul G sa se afle in zona gatului?

Răspuns Câştigător
| nicoletalavinia14 a răspuns:

Cred ca se referea la locul excitant, adica unde se excita ea daca o gadili sau mangai...am citit pe net eu odata de astea, si sunt in functie de zodie, taurul avea ceva cu zona gatului
Dar puntul G e total altceva...la numit gresit din cate cred eu

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Punctul G este unul din zonele de excitație.
Pa, pa.

| deviant18 a răspuns:

Punctul g se afla in vagin, nici cum in zona gatului.

| SteauaROsie a răspuns:

Punctul G se afla in vagin
vaginu este o gaura inpanzita de tufe
vaginul il poarta doar fetele
si e posibil cand intra trenul in gara sa atinga si punctul G
poate mai inteleslaughing

| nellyneliana a răspuns:

Punctul G nu se afla in zona gatului...
In functie de corpul fiecarei femei, acesta se afla situat la o distanta de 4-8 centimentri in interiorul
vaginului. Este o zona mica, de marimea unui bob de fasole care se mareste atunci cand este stimulata. Deoarece vaginul nu este o zone foarte senzitiva, acest punct poate fi gasit relativ repede, dar nu usor.

| minimal_6275 a răspuns:

laughing cred ca esti prea mic daca pui intrebari din astea.

| urdnaxelA a răspuns:

Punctul G exista doar intr-un singur loc si anume in vagin, pe peretele superior al acestuia la 4-6 cm in interior. Ea sigur s-a referit la una din zonele sale erogene. Acestea sunt mai multe, in diferite parti ale corpului, fiecare persoana le are. Zonele erogene sunt puncte de excitabilitate mare, mainile, talpile, coapsele, fata, chiar si parul...in cazul ei unul din aceste puncte erogene se afla in zona gatului cum ai spus si tu, dar punctul G este doar intr-un singur loc. happy sper ca te-am lamurit