| yonel321 a întrebat:

sunt baiat am 14 ani. cum ma comport cu o fata daca eu vreau să o fac pe ea să mă placă. adică îi dau atenţie? sau o bag în seama doar atunci când mă bagă ea? de exemplu:suntem pe stradă eu cu o fata şi încă doi prieteni. mă duc eu la ea şi o întreb ce face sau s-o iau de mâna? sau când vine ea pe lângă mine? mai pe scurt, ii dau impresia la o fata ca o plac? sau sa nu-i dau? cum e mai bine? eu spun sa nu-i dau impresia ca o plac, ca poate o sa profite, si se da cine stie ce frumusete. voi ce spuneti? dau funda.si inca ceva.am intrebat o fata pe care o placeam mult.iese afara cu mine si prietenii mei de 2zile. iar eu o iau de mana, o mangai in par, ii pun mana pe obraji, asa din drag. ei ii place, nu zice nimica. dar cand i-am spus:imi place de tine, pe mess i-am sp asa. ea a spus si ce propui? si dupa ea a spus, mama eu am prieten.si pe tine te vad ca pe un prieten. dar va intrebare eu. daca ma vede ca pe un prieten, dc ma lasa sa o iau de mana, sa-i pun mana pe fata, so mangai pe par si toate cele? ce credeti? ce sa fac? spuneti-mi-am nev urgent.

3 răspunsuri:
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Te lasa toate astea pentru ca ii place laughing
mai da-te la eawinking

si... unei fete ii place sa fie luata direct dar tu spune-i in fata doar daca ai sanse cu ea si daca stii ca e o persoana de increderewinking

| YqLmX a răspuns:

Pai,daca ii dai importanta prea multa unei fete si-o ia in cap,exact cum ai zis tu,se crede mare frumusete si superioara fata de celelalte fete,ti-o spun din experienta deci eliminam bagarea prea multa in seama.
Fetelor le place misterul,daca pari mai indiferent,o sa vina ea la tine si o sa se bage in seama.
Fetelor le place sa fie bagate in seama,de aceea ti-a permis sa o mangai si celelalte,dar nu te place,intr-un cuvant fite sau daca vrei tarfe,bine nu toate sunt la fel.
Eu zic sa cauti o fata linistita, non-vulgara si totul va decurge ok, zic eu.
Bafta!

| SakuraBeauty a răspuns:

Ignor-o si punct, fetele de obicei se indragostesc de cei care le ignora si e amuzant fiindca asa e si in cazul meu laughing si mi se pare urat din partea ei ca te lasasa o mangai si apoi iti zice ca are prieten, parerea mea laughing este ca vrea sa te faca sa o doresti mai mult si sa fi innebunit dupa ea de asta iti zice ca are prieten deci s-ar putea sa nu aiba, nah sper ca te-am ajutat analizeaza si tu situatia pwpici