| Catalina_7679 a întrebat:

BunahappySunt impreuna cu un baiatde 2 ani si 2 luni, eu am 15 ani iar el o sa faca imd 18.In acesti 2 ani nu am facut absolut nimic cu el(in privinta la viata sexuala), pot sa spun ca baitul ma iubeste sincer mia aratat-o de foarte multe ori iar de o luna am vb cu el despre multe lucruri si am ajuns la sex, iar ne-am hotarat sa ne incepem amn2 viata sexuala(el nu mai este virgin) si pot sa spun ca ma simt oarecum stanjenita de acesta situatie, nu am fost presata de el ma intrebta de multe ori daca sunt prgatita pentru a face acest pas, dar ma simt stanjenita rusinata, nu pot sa imi explic ce se intampla cu mine si pot sa spun ca ma rusinez doar cand ma gandesc la acest lucru si nu stiu de ce nu imi pot explica. fetele va rog ajutati-m-ati

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Rusinea asta este semnul pe care ti-l da mintea ta ca nu ai nici pe departe varsta la care sa-ti poti incepe viata sexuala. Ar fi bine sa o asculti.

| thereforyou a răspuns:

O data ce te urci in tren, nu o sa mai vrei sa cobori.

| Ирина19 a răspuns:

Stai linistita, nu ai de ce sa te rusinezi, mai ales sa stii un lucru-cand o faci cu persoana iubita uiti si de rusine si de durere si de tot, insa parerea mea este ca sa mai astepti, la 15 ani e prea devreme, daca te-a asteptat 2 ani te va astepta si mai mult mai ales ca te iubeste, insa daca esti total hotarita CURAJ :* ai grija de u

| crysty08 a răspuns:

Probabil iti e teama sa nu faca comparatie cu celelate care aveau experienta dar va fi bine ai sa vezi ai grije d etine pustoaico:* sa imi spui daca a fost tot imn regula ori mesaj pe tprivat ori lasi id te pup dulce