| Marianacau a întrebat:

Sunt virgina dar uneori ma mai și masturbez(fără a-mi baga chestii in vagin). Atunci când fac asta simt placere dar nu scot sunete ca cele din filmele porno. Credeti ca e vreo problema cu mine sau acele sunete tin doar de sexul normal?

7 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

In filmele porno fetele mimeaza mult, sa stii ca in viata reala o buna majoritate a fetelor nu tipa deloc, am patit sa fiu zgariat, strans tare, sau sa stranga de patura ori sa respire foarte adanc de placere, astea sunt reactii normale, nu tipatul, filmele porno sunt actorie.

| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca TU esti NORMALA din acest motiv te si comporti ca atare. Sunetele mai mult sau mai putin ''provocatoare'' care sunt emise/scoase de protagonistele din filmele porno sunt gemete sau exclamatii neverosimile, artificiale, deoarece regizorul sau realizatorul filmului le impuse/obliga sa le produca, indiferent de situatie in care se afla ori de starea lor psihico-sentimentala.

| Frank51 a răspuns:

Un lucru atat de simplu dar esential... cele din filmele porno scot sunete pentru bani.

| Donsavas a răspuns:

Una este viata sexuala reală, alta e viata sexuala regizata. Ele sunt plătite, Nu sa se distreze, ci sa depună eforturi pentru a primi aprecieri de la vizitatori.

| croissant a răspuns:

Ca sa poti scoate sunete trebuie sa simti un astfel tip de placere. Acest tip de placere le poti avea doar atunci cand faci dragoste cu un baiat. Atunci cand simti banana pe piersica.

| Subsemnatul123 a răspuns:

laughing
Actritele din filme porno nu fac sex cum fac oamenii obisnuiti. Ele doar mimeaza sexul, implicit si sunetele. Nu simt nicio placere, o partida de 30 de minute e filmata poate in cateva zile. Filmul nu are continuitate, este intrerupt pe scene. Barbatul ia pastile ca sa-l tina, femeia mimeaza orice sunet care il scoate.

Cand oamenii obisnuiti fac sex, femeia geme ori cand simte placere cu adevarat, ori cand se preface ca sa nu se simta partenerul prost.

| AntoKeek a răspuns:

Sunetele tin de sexul normal, ai incredere, am experienta happy