| MiruMlr a întrebat:

acum 2 saptamani am facut dragoste cu iubitul meu neprotejat si eram in perioada fertila, dar el nu a ejaculat in mine. IAcum 2 zile am facut un test de sarcina si mi.a iesit o singura liniuta, asta fiind la 2 saptamani de la contact. Ieri trebuia sa imi vina ciclul dar nu a venit. Simptome de ciclu am....totusi, credeti ca as putea fi insarcinata?

2 răspunsuri:
| bebeusha123 a răspuns:

Testul trebuie facut la 2 sapt de cand trebuia sa iti vina menstruatia....sansele sa fi insarcinata sunt foarte mici, menstruatia iti poate intarzia s din alte modive:stres, o dereglare hormonala, o raceala sau poate fi si din pricina unor medicamente sper ca te-am ajutat

Răspuns utilizator avertizat