| kijia a întrebat:

am si eu o intrebare: acum 2 saptamani am facut dragoste cu iubitul meu neprotejat si eram in perioada fertila, dar el nu a ejaculat in mine. Ieri am facut un test de sarcina si mi.a iesit o singura liniuta, asta fiind la 2 saptamani de la contact. Azi trebuia sa imi vina ciclul dar nu a venit. Simptome de ciclu am....totusi, credeti ca as putea fi insarcinata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Chiar daca nu esti acum gravida, vei prinde curaj si astfel, in curand vei fi!

| Louysse a răspuns (pentru neutrino):

Vai un raspuns dat de un adevarat geniu... esti sec

| NnDWtf a răspuns:

Nu, daca erai, iesea la test, asteapta. Iti poate intarzia si 2 luni.

Răspuns utilizator avertizat