| meMagdY02 a întrebat:

Buna TPU:* Aj vrea sa imi ziceti daca e bine si daca as putea sa imi cumpar un telefon de pe acest site: http://www.compari.ro/telefoane-mobile-c3277/0-tastatura -qwerty-kw3902.html ce ziceti? o sa-mi iau teapa? Scuzatimi categoria!:D:*

Răspuns Câştigător
| AlexPamfil a răspuns:

Nu cred ca o sa-ti iau teapa, dar telefonultau.eu este cel mai bun site de telefoane si ca telefon cu tastatura qwerty iti recomand Nokia c3

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un site serios poti cumpara cu grija, mai poti incerca emag.ro. evomag.ro, cel.ro

| Groberty a răspuns:

happy am eu de vanzare Nokia x6 la 350 de lei la cutie cu toate accesoriile impecabil