| Cezar_4681 a întrebat:

Buna TPU.Am crezut ca imi place de o fata. dar mi-am dat seama ca o iubesc.Cum sa ii spun ca o iubesc? funditaAA!

Răspuns Câştigător
| wildthing a răspuns:

Ofera-i un trandafir rosu... fara nici o explicatie, ci doar un zambet rezervat si totusi complice. Va intelege mesajul si daca simte si ea ceva pentru tine, totul va merge de la sine.

4 răspunsuri:
| lyrics a răspuns:

Daca ai tupeu.
ia-o la o plimbare in oras sau la o cafea.
si spune-i ca ai anumite sentimente pentru ea.
daca esti timid, spune-i la tel sau pe mess.

| Delete a răspuns:

Ce intrebari proas^e te-ai gindit mult pina ai pus-o pe TPU?

| Love3 a răspuns:

Uite ceva de genu: " Sty eu te iubesc..." sau
" Tin enorm la tine"
sau "M-ai facut sa te iubesc"]
sau " Offf, e vina ta! M-ai facut sa te iubesc enorm!

Funda?

| JokKer a răspuns:

Iao la o plimbare printr-un parc. si ia discutia de iubire etc.si zii. e usor crede-ma...