| Kamelia125 a întrebat:

FUNDA! sunt prietena foarte buna cu un baiat...simt ca ma place dar nu sunt sigura.si eu il plac. pot sa spun ca, chiar il iubesc.cum sa i demonstrez asta? cum sa i arat ca imi place de el? ca il iubesc?big grin
fundabig grin

Răspuns Câştigător
| STEFANXxX a răspuns:

Pai incearca pur simplu sa ii faci niste gesturi,adica incearca sa fii mai aproape de el daca te va ajuta cu ceva imbratiseazal sau sarutal, mai scurt incearca sa faci in asa mod, incit el sa creada ca tu il placi.Bafta!winkingsper ca te-am ajutat

1 răspuns:
| ÎngerCretin a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa-i zici asta. El isi va da seama ce simti tu pentru el si poate va recunoaste si el. Bft!