| Yosifica a întrebat:

TPU... am mare nevoie de ajutorul vostru m`am intalnit cu baiatul pe care il plac si se uita insistent la mine si mi-a zis ca de ce nu ma uit la el si eu nu i-am raspuns nimic si mi-a zis ca stie psihologie, la ce credeti ca se referea? si-a dat seama ca-l plac?

4 răspunsuri:
| onFire a răspuns:

Buna.
Da... si-a dat seama ca-l placi. Vorbeste cu el sincer si fara teama..ca poate iese ceva laughing Bafta!

| AleAlecutza a răspuns:

Poate acest lucru l-a spus doar sa te deruteze si sa il faci sa auda ce vrea de la tine! Succes cu el si grija sa nu iti fure mintile! :*

| Satanists_Anonim_1992 a răspuns:

Si-a dat seama ai ascunzi ceva si nu vrei sa ii zici sau ca tie frica sa te uiti in ochii lui sa nusi dea seama ce gandesti

| utuutu a răspuns:

Daca se uita da tine insistent înseamna ca si el te place mult dar poate este mai rușinos, îi este frica sa iti spună ca te place.