| NatashaFlorinta a întrebat:

Am nevoe de un sfat... Vreau sa ma despart de prietenul meu.Cum ar trebui sa ii spun ca sa nu il ranesc?

Răspuns Câştigător
| SociallyDepressed a răspuns:

Spune-i cat este de deosebit si cat de minunate au fost clipele petrecute impreuna, dar ca nu simti nimic pentru el, iar el nu are nicio vina si speri ca intr-o zi va gasi o fata care sa-l merite...

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Omule uite vad ca relatia nu mai merge si daca vrei ramanem amici daca nu larevedere. Ii mai zici motivul despartirii.

| Jony123 a răspuns:

Ii spui ca ceva nu mai merge in relatia voastra, oricum corice i-ai spune il raneste faptul ca vrei sa te desparti de el... Chiar daca nu lasa sa se vada asra.
Poti sa ii spui si adevaratul motiv pentru care vrei sa te desparti de el, asta daca nu e ceva care sa raneasca rau de tot sau e un motiv absurd.
Sper ca te-am ajutat, funda? Plzzzzzzzzzzzzz

| mdany a răspuns:

Imi pare rau relatia noastra nu mai poate continua.am nevoie de timp sa imi mai revin si etc.Mai infloresti de la tine ceva.

| ciara111 a răspuns:

Orice i-ai spune tot o sal raneasca,asta doar daca te iubeste,spune-i asa:"iti multumesc pentru toate clipele frumoase,si tot ce ai facut pentru mine,dar noi nu mai avem viitor impreuna, pe scurt nu te mai iubesc, sper sa fii fericit si cu alta fata" asa as spune eu

| RapperuL_7603 a răspuns:

Cand sunteti singuri zi asa : Buna.sti lucrurile nu prea mai merg intre noi, crd ca ar fi mai bine pentru aman2 sa raman ''doar prieteni''. Funda? big grin

| VariantaShatena a răspuns:

Buna!happy Spune'i ceva din inimalove struck Spune'i ceea ce simti tu cu adevarat. Si fa'l sa inteleaga ca nu merita sa te sacrifici intr'o relatie care te incomodeaza.happy Daca nu ajunge! ce conteaza daca il ranesti sau nu?laughing spune`ti in gand ca ma exista baieti...laughing si el isi v-a spune la fellaughingdai funda?:d

| NatashaFlorinta explică:

Multumesc de sfaturi... orce i-as spun stiu ca o sa il ranesc pentru m-am indragostit de un bun prieten de al lui