| Banicaamalia23 a întrebat:

Buna TPU! Am nevoie de ajutor! In martie un baiat ma placea, dar eu atunci nu il placeam, iar fix cand el si-a facut relatie cu o alta fata mie a inceput sa-mi placa de el, însa mi se pare ciudat faptul ca daca incerc sa intru in vorba cu el prin mesaje imi trimite poze in care se afla el cu iubita lui sarutandu-se, ei nu au o relatie publica adica nu au pus niciodata un story pe Instagram sau o postare impreuna, ce ar trebui sa fac? Va rog!

5 răspunsuri:
| Mopmop a răspuns:

E un semn prin care iti spune sa il lasi in pace. E intr-o relatie acum.

| darrio2007 a răspuns:

Ceva de genul: vezi-ti de treaba ta.
E greu de inteles „mesajul" lui?

| rosessunflowersandlillies a răspuns:

Simplu : o iubeste pe prietena lui si vrea sa intelegi ca este intr-o relatie. Nu e tocmai cel mai frumos mod prin care putea sa o transmita, insa ideea e ca omul este impreuna cu cineva acum si nu mai vrea nimic cu tine. (nimic care sa aiba legatura cu iubirea)

| Emilian65 a răspuns:

Daca lui ii placea de tine, de ce nu ai acceptat o relatie cu el? Acum, cand el are o relatie si se simte bine alaturi de aceasta fata lasa-l in pace ca pe tine nu te mai vrea.

| rapandula a răspuns:

Lasa-l in pace. Daca te bagi in relatia lor inseamna ca esti o coarda care-si merita singuratatea toata viata.