| Daiana90 a întrebat:

mi se intampla un lucru ciudat si nu stiu cum sa fac sa nu se mai intample asa...un baiat pe care il placeam mi-a certu sa fiu cu el prin intermediul calculatorului,am acceptat, ne-am intalnit si eu eram foarte timida.doar el ma pupa iar dupa o ora a spus ca trebuie sa plece.mi-a mai trimis mesaje dar cate 1-2 maxim pe zi, era foarte indiferent si timp de 4 zile nu ne-am vazut deloc asa ca am hotarat sa nu mai incerc eu sa trag de relatie si sa vad ce face si s-a dus totul naibii.am incetat sa ne mai scriem si am rupt legaturile. dupa cateva zile am inceput sa vorbesc cu un altul prin mesaje zilnic pana mi-a cerut sa fim impreuna si dupa ce am spus da, am mai vorbit vreo 1-2 zile si s-a racit si intre noi...deja nu imi mai trimite mesaje si nu imi dau seama cu ce gresesc.cand am vazut ca se raceste i-am trimis mesaje,am incercat sa trag si de relatia asta si nimic, cred ca e gata.la inceput credeam ca e din vina mea,ca sunt rusinoasa,ca poate nu le dau ce vor ei (sa sar pe ei si sa ii pup intruna) dar cu asta,al doilea, nici nu m-am intalnit.am vrut,vorbeam despre asta dar doar atat,a doua zi nu mai venea in discutie "momentul intalnirii", nu aveam chf niciunul cred.cu ce gresesc? ce e in neregula cu mine?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai crede totii nebunii de pe net vor doar sex.

| MrAlex a răspuns:

Eu zic ca tu nu ai nimic...de acum rusinoasa sa nu fii, sa il alinti pe viitorul iubit, sa il pupiwinking daca ei nu au mai vrut sa fie sanatosi..nu este un sfarsit de luna dar de acum sa stii ca, cu rusinea mori de foamewinking

| Cosmotel a răspuns:

Asta-i chestia cu internetul, de multe ori este inselator. Multi se ascund sa-si arate adevarata fata si isi fac poze doar din anumite pozitii pe care stiu ca ii avantajeaza, ba le mai si trucheaza si atunci cand te intalnesti fata in fata, cealalta persoana nu te mai recunoaste. Poate ca nu te-a placut in realitate, asta este, nu-i sfarsitul lumii, nu poti sa placi la toata lumea. Sunt sigur ca mai sunt multe persoane cu care vei lega ceva mai mult.

| Youcandoit a răspuns:

Nu e numic in neregula cu tine dar iti dau un sfat mai bine te-ai intalni cu baieti pe care ii cunosti sau macar pe care i-ai vazut fata in fata nu cu unii care se trezesc vorbind cu o fata pe net.

| Larisa32 a răspuns:

Nu duc nicaieri relatiile pe net. sunt doar o mare pierdere de timp, o sa te lamuresti mai tarziu daca nu acum. iti sugerez sa te limitezi la o relatie in real, buna sau rea..macar reflecta realitatea. in schimb, cu relatiile la distanta nu stii ce se ascunde in spatele unor simple mesaje.