| cory_6655 a întrebat:

am nevoie de ajutorcrying. m-am despartit de iubitul meu de nu foarte mult timp.nici macar nu mi-a dat un motiv concret, a ramas ca suntem amici, ma baga in seama pe mess, ma pupa, la scoala pare suparat.nu stiu ce sa cred, nu stiu ce sa fac, ma doare, sunt aeriana.intrebarile mele sunt. ce sa fac? cum sa ma comport fata de el? si voi ce credeti ca simte? deodata ce el s-a despartit de mine.multi miau zis ca poate sa simtit cu prea multe pe cap, el avand mai multe activitati extrascolare si are si probleme cu parintii.acum ma baga in seama de cand neam desp, ma pupa etc dar n-am mai vb de noi de cand ne-am despartit, si la scoala pare suparat[sau se preface] multumesc mult, si nu vreau raspunsuri la misto, si scuzatima daca am facut greseli gramaticale

Răspuns Câştigător
| AnNe a răspuns:

Draga cory nu stiu cum sa iti explic iti zic parerea mea.Eu cred ca baiatul asta nu te merita poate ca a facut asta de gura lumii. poate ca pentru el e mai importanta lumea nu relatia voastra.Comportate cu el normal nu-l baga in seama nu-l mai lasa sa te pupe deoarece nu mai merita afectiunea ta... ignora-l aceasta rana a sufletului va trece o data cu timpul. sper ca ti-am fost de ajutor funda?

1 răspuns:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Înainte de a se maturiza, cam aşa sunt toţi băieţii. Regretă că au ales să se despartă de tine şi te vor înapoi, însă după o perioadă încep să te ignore, convinşi că te-au reobţinut, mai mult sau mai puţin. Sfatul meu este să îl laşi în pace şi să nu te mai complici cu el şi cu caracterul lui dificil şi schimbător. Sunt convinsă că meriţi mai mult. happy