| RapBim a întrebat:

Dati-mi cateva activitati extrascolare pentru scoala altfel happy

Răspuns Câştigător
| zurick a răspuns:

Bună.
1.Concurs de interpretare
2.Concurs de gătit
3.Plimbare în aer liber
4.Ecologizare
5.Concurs role\biciclete
6. Cercuri fete/băieți(fetele cu fetele băieții cu băieții)
7.Vizionare film
8. Pizza/prăjitură
9.Activități de paște
10.Activități sportive
11.Vizitare fabrici
12.Vizitare licee(dacă ești în gimnaziu)
13.Grătar
14.karaoke
Nu mai am idei.

3 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Puteti vizita niste muzee, karaoke, concursuri cu bicicleta/role/saci, puteti merge la cinema sa vizionati un film, etc.

| Maryusell a răspuns:

Sa mergeti la cinema cum facem si noi, sa mergeti la padure si alte chestii. FUNDA

| TINAtinaTINAtina a răspuns:

Targ de prajituri. Fiecare faceti prajituri acasa, le aduceti la scoala si le vindeti in pauze, de banii obinuti va cumparati pizza, sau ii donati scolii sau unei asociatii.