| Sarudman a întrebat:

Buna TPU.Am o intrebare:cine imi spune si mie o poezie sau un cantec ceva de dragoste (m am certat cu iubita si vr sa ma impac cu ea si as vrea sa ii dpun o poezie de dragoste) sau ceva versuri dintr o melodie. Dau funda si vot.Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| andrei1993 a răspuns:

Eu iti propun sa incerci sa-i compui tu o poezie, nu e asa de greu, incearca macar. Iubita ta va fi mult mai incantata dupa ce ii vei spune ca ai compus-o tu. Daca nu da rezultate, fugi si cumpara-i un buchet de flori happy

1 răspuns:
| Azµre a răspuns:

Eu îți propun să discuți cu ea față în față și să îi spui că-ți pare rău!