| nustiu680 a întrebat:

Buna,TPU am o intrebare pentru baieti in special, cum ati reactiona daca in timpul sarutului iubita voastra v ar lua mainile si le-ar pune pe fundul lor, si la ce va face sa va ganditi?

8 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Nu ar fi nevoita sa faca ea asta rolling on the floor)

| Violleta2022 a răspuns:

Unicul lucru care mi s-a parut vulgar la un baiat, a fost sa-mi puna mainile pe fund, in public sau cand ma saruta si chiar nu mi-a pasat ce gandesc baietii sau nu, despre gestul asta.
Am scris asta, ca sa vedeti ca suntem si fete care nu acceptam acest gest, asadar ganditi-va de 2 ori, inainte sa-l faceti.

| Nemessys a răspuns (pentru Violleta2022):

Dar in privat are ceva?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Nemessys):

In intimitate puteti face ce vreti, dar nu in public.

| Crackman a răspuns:

Ca vrea The Ddd

Răspuns utilizator avertizat
| ywar a răspuns:

O pui pe o masa (orice masa!) si intri vartos in ea! Nu te gandesti, faci!

| Naghy a răspuns:

Vrea sa eu tragi?