| GaByBoSs_3080 a întrebat:

Buna TPU Am o inTrebare Personala Imi puteti zice De Unde pot Loa un vribrator si Cat cosTa Dau funda Va Rog Raspunsuri Cat Mai repede Am de **** O fata Va Rog AsTepT raspunsuri

7 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Dar pentru ce doresti? Hai ca m-ai facut curios. confused :-o confused

| Jigsaw a răspuns:

Ai un username, si o poza, foarte valoroase!

| MadaxElena a răspuns:

Paiii de la sex shop din orasul tau.laughing. depinde de care vrei.Pretul variaza in functiile de gusturile tale.Sau daca nu ai in oras incearca sa comanzi de pe internet.laughing

| LastChance a răspuns:

Ăsta **** fata cu vibratorul. Ai dracu proşti...

| TropicalStorm a răspuns:

Wow tu copil cu nick si poza valoroase vrei sa fu*ti o fata cu un vibrator ma? de ce nu ai cu ce sau care e problema? esti prea mic de varsta? Doamne ati innebunit cu totii straight face

| Krista_2861 a răspuns:

Sexshoprolling on the floor)
funnndaa

| GaByBoSs_3080 explică:

Ma Doresc VribraTorul Pentru al keva