| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.Am o mare mica problema.De ceva zile am observat ca pe penis, unde nu e acoperit spre varf s-a format ca un fel de pielita...de ce?

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Aproape sigur este vorba doar de o simpla impresie de-a ta. Probabil ca pielea fina a glandului si-a schimbat culoarea si si-a pierdut finetea specifica in cazul in care nu este acoperit niciodata de preputiu si este permanent expus la contactul cu materialul din lenjeria intima a ta. Este o posibila explicatie, cea corecta si pe deplin autorizata ti-o va putea da doar medicul care o sa te examineze. Sanatate!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar nu e grav, nu?