| DeeaDeeutza a întrebat:

am o nevoie mare... --- Cum pot schimba. iar. parola pe transformice dupa ce a fost schimbata de altcineva? happy Funda. pentru raspuns

7 răspunsuri:
| NoUseForAName a răspuns:

Normal.
Orice parola de pe orice site, forum sau orice alta pagina de net se poate schimba.

| PisicaDragutza3 a răspuns:

Nu, nu poti doar daca esti proprieter/a contului! Si doar (NORMAL) daca ai facebook-ul lui/ei.

| Mέℓℓ a răspuns:

Imi pare rau, dar nu se mai poate.Am o prietena caruia i s-a intamplat acelasi lucru, pentru ca cineva i-a intrat pe cont si i-a schimbat parola si nu maai poate sa si-o schimbe.

| JocuriUS a răspuns:

Www.ledformice.ro este cel mai frumos joc merita jucat.

| Calab00m a răspuns:

Pai practic....nu prea mai poti.

| AndreeaLoL28 a răspuns:

Pai daca ti-a schimbat cineva parola a trimis-o pe adresa lui e e-mail si daca nu stii adresa de e-mail ca sa-ti trimeata un cod nu prea ai cum sa o schimbi...sad

| MeisRock7 a răspuns:

Buna! Scuze dar daca nu ii sti adresa celui/celei care ti-a schimbat parola nu o mai poti schimba la loc. Si mie mi s-a intamplat si n-am avut ce face de cat sa fac un alt cont dar am avut noroc ca in final un coleg mi-a spus ca el a schimbat-o si mi-a zis adresa sa pot intra pe cont si sa schimb parola. Daca sti adresa de e-mail a tipului/tipei care ti-a schimbat parola apasa pe meniu apoi jos vei vedea,, adresa de e-mail si parola ''. De acolo cred ca te descurci.