| TooFix a întrebat:

Am o problema. Am trecut o adresa de email aici pe TPU si cand vreau sa raspund cuiva imi zice sa comfirm pe adresa de email dar eu am uitat parola de la mess si am vrut sa schimb alta adresa de email pe TPU dar imi scrie "adresa de email nu a putut fi schimbata" si nu am gresit la parola sau la email si acum nu mai pot sa raspund la intrebari crying( Dau Funda la cine ma ajuta si voooot puppy dog eyes love struck Scz de categoriee.sad

Răspuns Câştigător
| KirigayaKirito a răspuns:

Buna, plange-te la administratorul site-ului.Sus la contacte!winkingEl va remedia problema in maxim 2-3 zile!winking