| Vlad619 a întrebat:

Heeey! am o intrebare:Cand vreau sa schimb email-ul pe TPU imi spune ca: Adresa nu a putut fi schimbata...DE CE?

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Este posibil să fie vorba de o problemă/eroare a contului :(

Trimite un mesaj la "Contact" şi explică situaţia :
http://www.tpu.ro/contact

Toate cele bune.

| valentingb a răspuns:

Este posibil (mi s-a întâmplat și mie) ca acel email să existe deja pentru un alt cont. Verifică duplicitatea printr-un mesaj la www.tpu.ro/contact în care spui că vrei să schimbi adresa cu cea nouă (o scrii) și ceri să ți se confirme dacă este disponibilă adresa sau nu, iar dacă da, să o schimbe administratorul pentru tine.

| NiculaLoredanaAndreea a răspuns:

Poate email-ul este deja folosit. happy