| Bloo_9887 a întrebat:

Funda pentru cine imi zice cum imi pot recupera parola de la mess(pe care am uitat-o sau am scris-o gresit at. cand mi-am schimbat-o) fara sa raspund la intrebari.

Răspuns Câştigător
| DragonFLoW a răspuns:

Nu mai poti, daca ai stii ce raspunsuri ai pus la intrebari ai putea, sau daca ai asociat idul cu alt id, mi s epare ca ti se poate trimite parola pe celalt id ( cand ti-ai facut idul ai scris un id mai vechi intr-o rubrica gen "another id ")