| XZX213 a întrebat:

Am o problema de curand simt un anumit disconfort in timpul actului sexual este vorba de acel 'aer' care iasa in momentul actului. Problema este ca dupa un anumit timp acel aer se acumuleaza in vagin si ma doare apoi dupa ce iasa nu am nici o problema. Inainte nu era asa si chiar nu stiu ce sa fac? Care poate fi problema?

37 răspunsuri:
| Coquina5 a răspuns (pentru Drimmero):

Da, asa ma iei tu pe mine la misto:

http://i.memeful.com/media/post/WwlNamR_700wa_0.gif

| xDragosel007 a răspuns:

La medic este raspunsul potrivit!

| DasKönigreichPreußen a răspuns (pentru Coquina5):

Nu Nero ardea, Roma a fost incendiata de el dar ma rog

| DasKönigreichPreußen a răspuns (pentru Coquina5):

Acel moment cand pana si castravetele si musulmanul de pe religie trolleaza mai bine ca tine

| Coquina5 a răspuns (pentru DasKönigreichPreußen):

Acel moment cand trebuie pusa o pancarda langa tine "Atentie! Podea uda", de la atata scuipat care-ti curge din gura.
pe bune, cum va suportati atat de prosti, de nu intelegeti o gluma atat de simpla?
A arde nu se refera neaparat la actul de a fi in flacari, iar Nero nu e doar un imparat, Bula, Strula si Stan si Bran ce esti.
De programul Nero, de exemplu, care "arde" CD uri ai auzit?
normal ca nu, arza-te-ar fundul lui Drimmero in gura si intre craci.

| AdelaNicolae a răspuns:

Sal, este ceva normal, sunt gaze vaginale ( aer ) care apar la persoanele feminine in timpul actului sexual.