| anonim_4396 a întrebat:

O intrebare pentru fete mai ales...in timpul actului sexual va doare "acolo" daca partenerul va penetreza prea adanc? Sau simtiti un anumit disconfort venind mai ales de la cervix?
Ca pe mine in ultimul timp ma doare si nu inteleg de ce( fiind excitata)... sau ma mai doare in zona ovarelor. Ati patit sa va doara asa?
Multumesc mult pentru raspunsuri happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| sebysebyca a răspuns:

Nesatul-o,cauta una mai mica! si pe maria tereza a durut-o pana a murit!

| liliacALB a răspuns:

Daca te doare cand esti excitata inseamna ca e o problema. Poate fi o anexita. Poti lua ceva antiinflamatoare si antialgice slabe. Sa nu stai in curent / Aer conditionat, bea ceaiuri (amestec ceai verde/musetel). Daca nu trece in 2 zile merdi la medic. Pentru linistea ta si a noastra poti merge chiar acum. Febra faci?