| adina_6125 a întrebat:

Buna TPU:*am o problema.este un baiat la mine in scoala care e cu un an mai mare ca mine si care pana acum 1 saptamana nu ma prea baga in seama acum vorbim foasrte des pe mess si la scoala de fiecare data cand ma vede ma saluta, imi zambeste si se uita diferit la mine de cum se uita mai demult.l-am intrebat daca ma place si a spus ca ma simpatizeaza si ia-m spus ca si eu il simpatizez si cand eram cel mai fericita totul sa sticat intr-o secunda pentru ca mi-a spus ca are prietena(eu il intrebasem cu 2 zile inainte daca are prietena si a spus ca nu are) si l-am intrebat de cand si a zis ca de ieri. mi s-a parut foarte ciudat pentru ca nici nu cred ca exista cartieru care mi la spus el ca cica acolo sta prietena lui.eu cred ca vrea sa ma faca geloasa si nu imi place sa recunosc dar reuseste. voi ce credeti? ce ar trebui sa fac si sa ii spun?(chiar vreau sa fiu cu el)FUNDabig grin

3 răspunsuri:
| MissChocolatte a răspuns:

Poi nust ce sa zic dar da cred ca vrea sa te faca geloasa si sa afle ceva mai mult, tu zici ca i-ai zis ca il simpatizezi, el vrea sa stie cu totul alt ceva si anume daca il placi smug. Pai eu zic sa vorbesti cu el sa ii spui tot ce simti pentru el, asa este mai bine nu trebuie sa-ti tii ascunse sentimentele ...mai ales cand cineva te place ( app sa stii ca din tot ce ai zis reiese ca baiatu asta te place multtongue). Succes:*:*:*

| Me_4137 a răspuns:

Cauta si u cartieru de care a zis el sau intreaba si u pe cineva daca nu exista e clar ca vrea sa te faca geloasa.

| iustii21 a răspuns:

Incearca sa il tragi ironic de limba despre prietena lui intrebandu-l si. ce mai face prietena ta, cum spuneai ca o cheama?, in ce cartier ziceai ca sta. Asa te poti interesa daca choar exista aceasta fata sau nu. Daca nu exista ii spui baiatului ca dc te'a pacalit, te superi pe el si atunci el isi va cere scuze.Atunci e momentul potrivit sa il intrebi daca vrea o relatie cu tine. Daca chiar exista fata.lasa'l in pace. Ignora'l. Funda?batting eyelashes