| anonim_4396 a întrebat:

Buna ...Tpu am o problema ii fac sex oral prietenului meu si lui ii place sa i se umezeasca foarte tare ...shii mie imi vine sa vomit daca o bag prea mult in gura! Cum sa fac sa il satisfac? Va rog fara raspunsuri cu critici! Multumesc happy

13 răspunsuri:
| fifi13 a răspuns:

Ii spui ca nu poti sa iti vine sa vomiti si ai rezolvat happy daca te iubeste si tine la tine o sa inteleaga happy BAFTA happy:* funtita?

| stefanvalentin a răspuns:

Abtine-te sa nu vomiti happy

| Justmeee a răspuns:

In timp, multa practica si nu o sa mai ai reflexul acelahee hee

| athos01 a răspuns:

Cu timpul o sa te obisnuiesti, daca vrei sa mai vb da add la mrns_adrian

| CiprianTPU a răspuns:

Din cate vad in foto de la profil esti cam tinerica! Interesant modul vostru de a experimenta toate tipurile de sex : oral, anal, normal happy. Fiecare face ce vrea cu gura lui, dar totusi ti-as da un sfat prietenesc si ti-as sugera sa incetezi cu sexul oral. Acum esti cu partenerul asta, te desparti de el, intri in relatie cu altul si aluia ii faci sex oral si tot asa. Pana la 25 de ani ce faci, le-o sugi la toti? Scuza-ma, nu vreau sa fiu rautacios cu tine, dar totusi esti femeie, ar trebui sa te respecti catusi de putin. Ce crezi ca dupa ce se va desparti de tine partenerul actual nu va spune nimic? Ba da, le va spune tuturor ce faceati voi impreuna, asa sunt mare parte din ei, se lauda un pic pe spinarea ta. Stiu ca nu vrei sa auzi critici, iar eu nu te critic si nici nu te judec, doar te sfatuiesc si iti spun ca ai luat-o pe o cale gresita. Cand te casatoresti si esti cu sotul tau, sunteti amandoi de acord, e altceva, dar asa nu vad ce poate fi in regula. Stiu ca in ziua de azi e in trend sa faci sex oral, dar mai tarziu o sa-ti para rau. In momentul de fata tu nu judeci si nu stii cat de mult o sa te afecteze chestia asta pe parcurs. Reputatia ta de femeie este pusa in joc, iar tu te joci cu focul, crezi ca nu o sa te arzi? Te inseli! Ai grija ce faci in continuare!

| Fytzy a răspuns (pentru CiprianTPU):

Multumesc pentru sfat ...am sa tin cont de el happy

| Fytzy a răspuns (pentru fifi13):

Mersi :*:*:*

| CiprianTPU a răspuns (pentru Fytzy):

Ma asteptam sa te superi! Ma bucur ca ai incercat sa vezi doar partea buna din cea ce am vrut eu sa-ti spun. Numai bine!

| Sonny a răspuns:

Sustin, sfaturiile si ideiile pe care ti l-ea dat Ciprian, dar daca tot vrei sa stii, incearca lamaie, inainte de a face sex oral, se zice ca relativ suprima pentru moment " gag reflexu' ( reactia normala a gatului cand introduci ceva mare in gura ) "

My 2 cents. happy

O zi buna, Sonny.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Cam multe pretentii...
sa spuna mersi ca ii faci
fiecare cum poate
sper sa iei in serios ce spune ciprian pentru ca asta. i adevaru

| myruna2012 a răspuns:

Fa-i sex oral de mai multe ori si o sa te obinuiesti!

| Capdemelc a răspuns (pentru CiprianTPU):

Mai prostane tu esti barbat sau muiere? Las-o sa suga daca-i place viata de mica

| hunterr a răspuns (pentru CiprianTPU):

Ce sa se mai opreasca acum? daca a luat-o la muje gata a fost contaminata, degeaba se opreste ca are deja eticheta de "ïnfecta"