| oo4099 a întrebat:

:*
Am o rugaminte...big grin.
Ma puteti ajuta cu niste bancuri dragute si amuzante?
Va rog pufos...am nevoie de ele astazi!
Poate imi dati un top al bancurilor...
Ms anticipat:X
Scz categoriatongue

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| NoNaamexD a răspuns:

Bancuri : Doua blonde intr-un tren.Cu ele in compartiment intra un om batran.Prima blonda zice : --Vezi draga, asta-i Mircea cel Batran! A doua: --N-are cum! Mircea cel Batran e mort de vreo 6-700 de ani! Mai intra un om in compartiment si zice: --Ceau Mircea,ce faci batrane, nu te-am mai vazut de sute de ani! Spoi prima blonda zice: --Na, cine-i proasta?
Bula merge la scoala pe clasa I. Invatatorul: Bula ai invatat alfabetul? DA! Si ce litera vine dupa A? Toate celelalte!
Culmea prostiei: SA stingi lampa si sa aprinzi un chibrit sa verifici daca s-a stins!
Culmea nebuniei: SA spuna SURDUL ca L-A AUZIT pe MUT STRIGAND ca ORBUL L-A VAZUT pe OLOG ALERGAND!
Culmea matematicii: Sa fi singur si sa te simti in plus!
Culmea croitoriei: Sa intorci costumul luin Adam pe dos!
si uite un site :http://www.clopotel.ro/fun/bancuri.html :)

| oo4099 explică:

P.S. Cu cat mai multe cu atat mai binebig grin!

| Andrei39 a răspuns:

Profesoara il cheama pe bula la tabla:
--Bula treci la tabla prezinta globu!
--Globu doamna profesoara doamna profesoara globu.