| anonim_4396 a întrebat:

Buna tpu...am si eu o nelamurire in privinta sexului anal, penisul intra in fund sau pasarica?

13 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Daca ai 9 cozi oricum nu mai conteaza cine cum intra. Energia-s face treaba.

| darrio2007 a răspuns:

Intra in anus. Daca stii ce-i ala.

| HolyPotato a răspuns:

Somnoroase păsărele pe la cuiburi se adună...
Noapte bună!

| AlexanderAdrian a răspuns:

Normal ca intra-n fund, iar intrarea in fund se cheama anus si prin urmare de-aici vine denumirea de sex anal. Celalalt e sex vaginal, ma rog acum sexul e sex, exprimarea normala ar fi "penetrare anala" sau "penetrare vaginala"

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi DETALII la linkul :
http://www.tpu.ro/......mai-mul-i/

Toate cele bune.

| h3r a răspuns:

Ghici ciupercă ce-i!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici in fund nici in pasarica, in gaura anala dar vezi ca doare al drcului de rau, crede-ma! un medic era sa dea de belea cu mine, a vrut sa-mi introduca un supozitor si am sarit in sus de durere laughing numai privirea-mi ucigasa la pus pe fuga pe medic laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Pai gandeste-te anal de la ce vine, logic ca de la anus.
Deci in fund, ce lucru scarbos laughing
Te pup!

| Vi003 a răspuns:

Nu, nu intra, zboara! surprise

| Deyutza1039 a răspuns:

Am trait sa o vad si pe asta...

| Lovetolove a răspuns:

Acolo.

| Roxxanne a răspuns:

In fund. logic. Ca doar de aia se numeste sex anal. straight face

| dinutu98 a răspuns:

In fund...