| anonim_4396 a întrebat:

:*. As dori niste statusuri care sa arate cat de mult il iubesc. chiar si foarte triste sad Cele mai frumoase primesc fundita

Răspuns Câştigător
| mihaelaa18 a răspuns:

Bunahappy

♥ Certurile stii. Faze, prostii. Sau cand ne purtam ca niste copii. Ce zici... Ai uitat? Vrei sa-ti amintesc? ♥ Tot ce conteaza e ca Te IUBESC! [:X] ♥

• Zambesc`! Nu regret`! Nu am gresit`.am iubit`! il iubesc:X si am simtit!`; x

O zi... Ca oricare alta si totusi diferita! Te iubesc

Zambeste`! Tu esti tot Ce am mai bun`[]

Şi nici măcar eu nu mă cunosc.Aşa cum tu mă ştii pe mine.Mă tem uneori că ai să pleci.Şi nu vreau să mă laşi fără tine.Iar eu nu sunt eu.De fapt, fără tine, sunt nimeni!

Daca n`ai fi tu. mi-ar ramane gol sufletu! |

De ce doar pe tine te am si acum in amintire…si nimeni nu m-a putut schimbalove struck

Cineva mă opreşte, mă strange în braţe şi.mi şopteşte : Îmi pasă!

Nu te speria! Sunt la spital! m Mi-au gasit ceva la inima Fii fara grija, operatzia nu a reusit.Nu te-au putut scoate din inima mea caci acolo vei ramane mereu!

Un singur lucru tine minte:''Mereu vei fi o parte din mine''

"te-as Iubi Si Sigur As Face`o Fara Regrete Caci Esti Singurul Ce Merita Sentimente[ ]!"

"Ii spuneam mereu ca iubesc pe cineva, radea si nu stia ca el de fapt era."

→ Chiar`:* daca`º Iti Gresesc` ●•`ღ` Chiar` daca Sunt ` momente` cand` :* Iti lipsesc`º ♥`Sa nu uiti` `º■º Ca` :* te Iubesc` ` ღ`! º•

` te-am ales` p Tne` :-x` pentru ca` tuu` ` Erai Diferit` :]` ♡` Pt ca` :*` tu` Erai` ` Ceea` c mi-am dorit` ` ♡`. →` [ Te` iubesc` :-x` ]

# Spune, cat de tare ma iubesti cand ma privesti?

Cat de usor imi e sa-ti spun TE IUBESC.
Si cat de greu mi'ar fi sa te parasesc.

º Din prea multa iubire sunt zile cand stiu ca gresesc... Iarta-ma ca-s rea, gelozia ma face asa. Daca nu te-as iubi nici geloasa eu n-as fi...Nici o clipa din zi.•º°"˜♥•º""

Mmm.Şi când aveam probleme îmi spuneai:"Sunt aici, nu te teme!"Te iubesc`!
Ştii, nimic nu poate să te înlocuiască. Avem vise împreună care trebuie să se împlinească!

Vrei sa-ti spun ce gandesc?! n`am cum sa te mint.dar stii...sentimentele nu se spun.ele se simt

Vreau sa stii ca n-am sa renunt! Orice ar fi, te iubesc prea mult...

* Daca cineva va scrie cu un cub de gheata pe soare sa stii ca te VA IUBI mai mult decit mine
Atunci cand iubesti pe cineva, deseneaza un cerc in jurul numelui acelei persoana in loc de o inima, pentru ca inimile se pot frange, insa un cerc nu se sfarseste niciodata.

O iubire sincera, si neconditionata.Nu voi renunta la tine niciodata! ]

» " Daca sunt cu tine lacrimi nu mai sunt, Nu mai am de ce sa plang, Din sufletul meu esti tot ce am mai scump, Te iubesc atat de mult… "

~ Fiindcă şi astăzi tu rămâi m0tivul care m`a schimbat `

Şi inima mea de copil îndrăg0stit, va fi a ta pentru t0tdeauna `! // Te iubesc `! :-x`

Să ştii că te iubesc oricum, oricum ai fi `! :-x`.

Se vede în ochii ei că îl iubeşte `! :-x` || Se vede în ochii lui că doar pe ea o d0reşte `! =p~ || Se vede în ochii lor cum e să fii îndrăg0stit `! :-x` ||

Şi dacă ar fi să trec prin foc, pentru tine aş trece `!:-x` // Chiar dacă nimeni nu înţelege `! :-x //

Nu poţi nega că te iubeşte `. =p~ iar tu îl adori `! =p~ :-xxxx` |

Cuvinte nu prea am `…! || Dar te am pe tinee `…! :-xxxx` ||

Jur `…! Nimic nu e mai imp0rtant decât el `…! :-x` E loc doar pentru el în viaţa mea `…! :-xxxx` ~

Îţi place când te priveşte `! Îţi place la nebunie când bate apropouri că te iubeşte `…! :-xxxx`

Mereu cu tine la bine şi rău `…! Tu ştii cel mai bine cum e sufletul meu `…! :-xxxx ~ Te iubesc `…! ~

E fericit `! ` Îl faci fericit `…! Că te are din nou pe tine şi nu mai cOntează nimic `…! :-xxxx`

Avem clipe împreună ce nu vrem să se termine `…! :-xxxx` =p

Cineva te simte `…! Cineva te alege `…Şii te va înţelege `…! Mereu…cineva te aşteaptă `…! Cineva te iartă `…! Cineva te acceptă.aşa.`! :-xxxx`

Pt mine esti singuru lucru care conteaza.singurul lucru care ma mai tine in viata.:X

:-xxx `! Să nu mă întrebi de ce lumea din jur nu mai e.`! În mintea mea. Acum trăieşti doar tu `! :-xxx ` =p~

Printr`un sarut intens, doua inimi se unesc! Te iubesc!

Vreau sa fii numai si numai al meu? Pentru ca TE IUBESC?

Nimeni nu te iubeste cum te iubesc eu.
Nimeni?

Priveste-ma`n ochii să`ntelegi. sentimentele pe care nu ştiu să ţi ℓe spun

Nu'i aşa, puiule? Ştii că ţin la tine. Din prima clipă ai reprezentat lumea pentru mine!

Se vede in ochii ei’ ca-l iubeste, Se vede in ochii lui ‘ Ca doar pe ea o doreste; X
Cât aş vrea să-ţi vorbesc.Să-ţi mai spun că şi azi te iubesc love struck.

Sper ca te-am ajutat cat de cathee hee

1 răspuns:
| Metempsihoza a răspuns:

Eu nu cer niciodata statusuri si nici nu le caut big grin Ascult melodii de dragoste, mai vesele, mai triste, cum or fi ele, si daca ma impresioneaza un vers il pun la status. happy