| Angel_2443 a întrebat:

As dori sa aflu cum as putea sa-mi fac eu bratari, coliere sau inele? Un mod mai usor de a face folosind materiale mai ieftine! As dori niste siteuri daca s-ar putea! happy

1 răspuns:
| R3Y a răspuns:

Pai daca e ai ceva in gen prin casa brose sau ceva in gen care sa arata ca un "talisman" sau o piatra ii dai o gaura sau il legi cu sarma de cupru dar intr-un mod frumos si dupa ei un snur sau eventual ceva de tinut ca lant si ca bratara nj poate sa meri la un magazin de vechituri sati ei stiu eu niste margele sau ceva in gen ca sa poti sa-ti faci o bratara