| Noreasontosimle a întrebat:

As vrea sa-mi mai inchid culoarea parului.este un blond spre saten. Dar as vrea sa fie o culoare mai inchisa. Nu vreau vopsea! poate nuantator sau sampon. O fata mi-a spus o solutie naturala
cu infuzie de frunze de nucistraight face Oare o sa mearga? voi ati auzit[scuze categoria.asta este cea mai citita, ] fUnDa:X:X

Răspuns Câştigător
| Amellie a răspuns:

Sora mea incercat cu frunze de nuc, Si intr-adevar se inchide culoarea parului dar nu e foarte vizibila schimbarea. Ofera o stralucire parului mai intensa.Si eu vroiam f mult sa imi inchid parul la culoare si am incercat vara trecuta un sampon brunet.Eu sunt satena si mi l-a inchis putin la culoare.Azi mi-am luat inima-n dinti si am incercat o vopsea semipermanenta fara amoniac care nu ataca firul de par.Eu am ales nuanta brunet si sunt multumita.Dar exista si nuanta saten inchis, depinde de ce iti doresti tuhappyAm auzit ca persista pana la 24 de spalari. Sper ca ti-am fost de ajutorhappy