| angelkissing a întrebat:

Buna TPU.As vrea sa raspunda in special baieti rapperi. Mai baietilo care adopta stilul rap voaua ce fate va plac cu acelasi stil sau nu conteaza, vreau sa aflu si despre caractez. Voi credeti in dragostea adevarata ce fel de relati va plac lungi scurte.Sunteti romanti. Va rog fata mijtouri!

6 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Tu crezi ca nu depinde de fiecare persoana?laughingDaca esti rapper nu inseamna ca nu iubesti si ca nu ai preferinte! Depinde de fiecare persoana. si mie im iplace acest stil... Cand iubesc, iubesc cu adevarat.sunt romantic. imi plac relatiile lungi...Si crezi ca toti sunt la fel?happy

| XK a răspuns:

Deci fata nu trebuie sa fie manelista...manelele sug **** la greu. Iar despre iubire...nimiodata nu stii cand apare, dar cam multe tarfe p`aici ca-sa te indragostesti. Pai prefer relatiile lungi, sunt mult mai ok, ai timp sa cunosti persoana de langa tine

| angelkissing explică:

TtiDrLove mai inteles gresit da depinde si de persoana nu am zis ca rapperi nu iubesc in fine.TheCrewStyle am scris intrebarea asta de pe un telefon si dac sterg o litera iese de pe net.Asa ca nu mai comenta.

| angelkissing explică:

Gata multumesc nu mai vreau raspunsuri

| TheCrewStyle a răspuns:

Mai treci pe la scoala, ca ai chiulit in ultima perioada!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza daca esti rapper sau nu.conteaza caracterul acelei persoane...nu trebuie sa aiba si ea acelasi stil...si nu poti sti niciodata cat de lunga sau de scurta va fi o relatie si cat de mult poti sa ajungi sa iubesti o persoana