| parazitu_8805 a întrebat:

Vreau si eu nume de rapperi ...multe

*Nu conteaza nationalitatea

Răspuns Câştigător
| gangstarap a răspuns:

Pai cel mai tare e 2pac chiar daca a murit tot e super tare
dar mai sunt si the game, snoop dogg, lil wayne este rocker sau asa cred, dc dre, eminem, nas, method man, red man, dmx, 50 cent care are o multime de fani nu sti ce au romani cu el in America fratilor nu exista manelele si doar in tara noatra de ccat

4 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Vezi aici, scroll până jos unde sunt liste după continent ori ţară http://en.wikipedia.org/wiki/Rappers

| shadovv a răspuns:

Veritasaga, Nimeni Altu', SDST, Butch, Raku, Anonim, Immortal Technique

| Denisa a răspuns:

Stiu doar romanibatting eyelashes
Veritasaga
Nane
Vescam
Fosyla
Bitza
Guess Who
Bullet
Spike
Ombladon
Mecena:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samy deluxe