| parazitu_8805 a întrebat:

Vreau si eu nume de rapperi ...multi nu conteaza nationalitatea

Răspuns Câştigător
| madu06 a răspuns:

UZZI, CADDY, CHELOO, K-gula, Brugner, Bip, Dizzy,, Deceneu, Mahsat, Zibit, UnQSapro, raku, R. D., Baxter, B-ZAR, Deceneu, Getto, Cabron, ...si mai sunt multe.happy... sper ca te-am ajutat cat de cathappy

5 răspunsuri:
| FineBroAndy a răspuns:

Lil Flip, lil Wayne...laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Snipe, spike, cumicu, aforic, cederi2c, chelu, 50cent, 2pac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ja rule, dmx, 50 cent, eminem, lil wayne .mersi.criminal,the game, fat joe, lil flip, bow wow, tony yayo, snoop dogg, nate dogg, x-zibit, daddy yankee, caddillac tah, ice cube, young buck, jay-z, young jeezy, ace hood, t-pain, lil jon, dj khaled, dj unk, pitbull, gucci mane, r kelly, kayne west, ludacris, mike jones, rick ross, T. I, yung joc si romani nane, el nino, uzzi, chello, spike, anonim cam atat sper ca am fost de folosbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lil wayne, eazy e, lil filip, 2pac shakur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2pac, 50 cent, P. diddy, biggie, Jay-z, Snoop dogg, Eminem, Bug mafia, Guess Who, Spike, Acid, Bibanu, Parazitii( chello, omblandon) nimeni altu', C. T. C ( doc), Codu' Penal, Cedry2k, Agresiv, Camuflaj, Arssura, Katana, Paco, C. I. A... etcbig grin