| Fănică123ty a întrebat:

Aseară prietena mea a dormit la mine acasă deoarece părinții ei nu erau acasă iar ea nu avea cheile de la casă. Am lăsat-o să doarmă la mine pentru că părinții mei nu erau acasă. și azi dimineață ea m-a trezit cu un oral. După ce m-am trezit ea a mai continuat puțin și a plecat. Puteți să-mi spuneți de ce mi-a făcut oral în timp ce dormeam?

Răspuns Câştigător
| MihaiNicu23 a răspuns:

Pentru ca aveai erectie de dimineata si ii era rusine sa te intrebe daca vrei sa iti faca sau nu.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mai, dar ce coincidenta teribila, ambii vostrii parinti sa fie plecati de acasa si taman parintii fetei sa nu-i fii lasat chei... lasandu-si copil de 16 ani pe strazi...
Mai, chiar ca ti-ai facut mila de ea si uite ce bine te-a raspaltit.
Mi-a placut si povestea de randul trecut, cand ai spus ca "... sperma a curs continuu cam timp de un sfert de oră".
sursa: https://www.tpu.ro/......mi-am-dat/

Tu chiar crezi ca noi am venit cu pluta pe Dunare?
Eu spun sa lasi visele erotice, ca uite cum te trezesti cu chilotii uzi!

| Emilian65 a răspuns:

Pentru ca ii era dor de un oral și nu avea un alt penis la îndemână.

| minrest a răspuns:

Simplu, pentru ca nu s-a intamplat. Esti obsedat sexual si simti o placere aberanta povestindu-ti fanteziile, caci atunci cand le postezi ti se par posibile.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Ca sa te simti bine. Inseamna ca te iubeste. Plus ca iubitul (iubita) atunci cand doarme determina o atractie mai mare din partea partenerului. E posibil ca tu sa fi avut erectie si a vrut sa-ti faca o surpriza.
Nu lua in seama rautatile unora. Victoria este crescuta la țăruș si franghia este foarte scurta. Cat priveste pe ceilalti... sa nu mai discutam.
A face un oral iubitului sau iubitei nu mai este un lucru tabu in zilele noastre pentru tinerii care sunt si cu sufletul tanar. Dar unora le-a imbatranit sufletul si mintea inaintea trupului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aoleu, ce cu r vă, ascult-o pe Victoria că știe ce zice.

| AlexSalling a răspuns:

De moarta dupa p**@ ce era. Aia-i ideea. Daca ti-a placut, cere biss.

| Victoria18 a răspuns:

Ca e parasuta. Eu nici nu as mai baga in seama astfel de fete in locul tau. Mi-ar fi scarba, ce naiba. Ce parasuta.