| alina14 a întrebat:

Ati ramas vreodata singuri acasa? Ce ati facut? Eu am ramas acum ceva timp singura acasa ca ai mei au plecat la munte... am sunat-o pe o prietena de-a mea sa vina sa doarma la mine si nu a putut deoarece nu au lasat-o parintii ei, si pana la urma am ramas singura, am stat la PC pana la 3 dimineata, si dupa aia m-a luat somnul si m-am culcat la culcare (dar cu toate luminile din casa aprinse). Voi ce ati fi facut in locul meu?

6 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Cand raman singura e dezastru total...imi chem prietenii si ne uitam la film si ne mai gasim ocupatie... a doua zi curatenie laughing

| Aurelia a răspuns:

De mult timp nu am mai ramas singura acasa. Ramaneam anul trecut, in timpul scolii, dimineata. Faceam la calculator, invatam, ma uitam la TV...in locul tau as fi stat la calculator si la TV, dar nicidecum pana la 3 dimineata, ci pana pe la 12 noaptea!

| Diva a răspuns:

Ma uit la filme toata noaptea ascult muzica mereu gasesc cate ceva de facut cand sunt singura acasa

| hahahahah.asa.e.cum.spun.eu a răspuns:

Te-ai culct la culcare?devil
trebuia sa ma suni pe minebatting eyelashes! nu refuzam!batting eyelashes
totussi pana la urma cu cine te-ai culcat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stau pana la 3 noaptea pe net, dau drumul la toate luminile, televizorul aprins si catelul in casa.sunt o fricoasa, recunosc!

| robby_3011 a răspuns:

Eu am ramas singur acasa 2 saptamani...parinti plecati la munte si vb doar odata pe zi cu ei la telefon, cu bunici sunt certat si nau ce cauta pe la mine si nu avea cine sa ma verifice deloc... a fost super chiar daca cand au venit am fost pedepsit 1 saptamana ca au gasit bautura tigari si alte chesti in casahee hee