| fumsipraf a întrebat:

Buna TPU.baieti cum va dati seama daca o fata va place?

6 răspunsuri:
| LineGuide a răspuns:

Reiese din felul in care se comporta cu tine. Uneori, mai conteaza si ce asteptari are el de la o fata, pentru ca oricat s-ar da ea pe langa el, daca lui nu-i place, nu va intelege mesajul.
Mult noroc!

| UngureanuR a răspuns:

Pai e simplu:
-daca ai ocazia stai langa si vorbeste cu ea si daca isi indreapta piciorele, umerii, palmele spre tine e un semn bun
-daca te tachineaza, glumeste cu tine, zambeste
-daca se joaca cu parul, se balbaie cand vorbeste cu tine(asta daca e mai timida, dar nu te astepta sa se incurce la fiecare 2 cuvinte)
-isi musca buzele, se uita la buzele tale
Cam astea ar fi.

| katea200 a răspuns:

Hahahahah.

| Picasso a răspuns:

laughing) si voi cum mergeti?

| AdyAdeluş a răspuns:

Pfff ce intrebari stupide. Nu sunt baiat dar iti spun ce face o fata cand place un baiat. Il baga foarte mult in seama, rade la glumele lui oricat de proaste ar fi, se intereseaza de el si incearca sa fie mereu ea in centrul atentiei cel putin in preajma lui. Bafta multa! Pentru alte detalii sau sfaturi astept mesaje in privat!