| Neah a întrebat:

Hey! Baieti, voi cum va dati seama cand va place o fata?

11 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Sunt atat de prost, incat nu mi-am dat seama niciodata de treaba asta. Sau, nu m-a placut nicio fata?

| Chrysk2 a răspuns:

Tot aiurea citesc, nici nu mai comentez laughing

| Borgir a răspuns:

Ma invita la o berelaughing

| Allkin a răspuns:

In ziua de azi daca o fata te place cel mai probabil ti-o va zice direct cand are oportunitatea.
Mai sunt totusi unele fete mai timide care incerc prin diferite gesturi, semne, sa-si arate atractia de o persoana.
De obicei genul asta de fete vor fi mereu in preajma ta, te vor privi insistent cat mai des, se vor interesa de la colegi/prieteni de tine, vor face rost de numarul tau de telefon si nu in ultimul rand daca au oportunitatea sa stea langa tine apeleaza la limbajul trupului.Mai multe detalii despre limbajul trupului gasesti aici: http://www.taifas.ro/7/limbajul-corpului-cum-sa-intelegi-femeile.html
Bafta!

| OmNom a răspuns:

Buna itrebare!(sunt fata )!

| radwoo24 a răspuns:

Cauta...

| Fishhh a răspuns:

Dupa comportament, reactii la ceea ce faci/zici, sau poate iti spune pur si simplu

| Curiosu a răspuns:

Cand se baga in seama cu tine si incearca tot timpul sa te faca sa ii acorzi toata atentia...

| nevastuica_7599 a răspuns:

Mai nu m-am lut dupa tine sa nu crezi asta laughing

| radu a răspuns:

Hmm.pai sa vedem

1) rade tot timpul la glumele mele chiar daca uneori nu sunt foarte bune
2) imi zambeste mereu
3) incearca sa se apropie din ce in ce mai mult de mine
4) atingerile alea "pur accidentale" devin mai dese
5) se uita in ochii mei
6) intra tot timpul in vorba cu mine si vrea sa afle mai multe despre mine si e de obicei printre cele care tin minte ziua mea de nastere si chestii de genu.

s.a.m.d

De obicei pur si simplu imi dau seama nu tin cont de niste chestii sau ceva, doar o simt si atata tot.

| batu32 a răspuns:

Buna intrebare...