| SaRiNoOtZa a întrebat:

Cat timp faci cu trenul din Mizil in Ploiesti? Am pus intrebarea la aceasta cateogire fiindca este ceea mai accesata de useri TPU! O seara buna

Răspuns Câştigător
| Julian1stb a răspuns:

Draga mea, e greu? Google is your Friend sau www.infofer.ro
http://www.infofer.ro/R3. asp? cboDeLa=50213&cboPinaLa=50018&cboVia=0&cboData=11/18/2010&PleStart=00:00&PleEnd=23:59&SosStart=00:00&SosEnd=23:59&cboSort=2&txtTrnImpSos=&txtTrnImpPle=&cboNrMaxConex=0&cboAbatere=150&txtNrInreg=10&Submit=Cautare&lng=1

ADICA 34 MINUTEEEEEEEEEEEE

3 răspunsuri:
| Ionutz a răspuns:

cam aproximativ 4-7 ore depinde cu ce tren meri max 7winking

| Julian1stb a răspuns:

Draga mea, e greu? Google is your Friend sau www.infofer.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Ionutz, 4-5 ore raised eyebrows? din mizil pana in ploiesti? sunt 33km. laughing faci maxim 50min. MAXIM am zis laughing