| teiubescteiubescteiubescteiubescteiubesc a întrebat:

:*Ce inseamna cand un baiat ii face unei fete din ochi?(gestureaza)funda

Răspuns Câştigător
| Christos a răspuns:

Probabil i-a intrat ceva in ochi cand a vazut fatalaughing Bineinteles ca pentru ca o place, dar depinde modul in care o place: ca o simpla amica sau ca prietena. Si eu mai fac cu ochiul la amicele mele, insa ele sun constiente ca nu vor sa sar pe ele, adica le plac ca simple amice, le tachinez sau ceva de genu'. Succes la "vanat":*

2 răspunsuri:
| Criss003 a răspuns:

Simte ceva pentru eawinking

| LordCronos a răspuns:

Pai, ii atrage atentia... Si depinde si in ce "context" face cu ochiul.