| totEU_9066 a întrebat:

Buna TPU ce inseamna cand un baiat se ofera sa-ti aprinda tigara, nu numai ca el sa o aprinda si sa ti-o dea tie, cii si cand vrei tu sa o aprinzi iar el iti da foc. big grin Funda :*

Răspuns Câştigător
| marthaa a răspuns:

Din cate stiu eu inseamna ca te doreste.Acum nu stiu daca el stie chestia asta sau a facut asa ca sa fie un gentalman.Dar cred ca te placehappy

15 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ca are un minim de educatie. Intr-un grup in care o femeie fumeaza, orice femeie, orice barbat este obligat sa-i aprinda tigara.

| Crisu a răspuns:

Oh da! Pai ce sa insemne? Ca vrea sa-ti distruga plamanii.

| bianca9422 a răspuns:

Ca vrea sa fumati impreuna?! raised eyebrows

| Tania a răspuns:

Poate ii esti simpatica.
Sau... poate nu aveai cu ce sa o aprinzi si te-a vazut in dificultate ajutadu-te.

| DeEAஐ a răspuns:

Hai ma fi serioasa daca iti da un foc la tigara ce poate insemna decat un gest...firesc! iar daca iti aprinde o tigara din pachetul lui si ti-o da tie e aiurea! nu ar trebui sa accepti prea des lucrul astahappypustii din ziua de azi asteapta si o rasplata pentru asta daca pot sa zic asalaughingin fine! u stiihappydaca tigara e a ta si ti-o ia el sa o aprinda apoi sa ti-o returneze e dilaulaughing

| darrio2007 a răspuns:

Este cavaler.

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Este piroman de aia si i place sa aprinda focu

| annna a răspuns:

Poate este cavaler si atat sau te place si vrea sa-ti atraga atentiawinking

| Adelinesmile a răspuns:

Pai. Ca e dragut? raised eyebrows Adica depinde. Poate sa o faca din simplu fapt, fara sa insemne ceva anume.

| Eva a răspuns:

Inseamna ca este atent si politicos, deci probabil te place. Dar nu e ok faptul ca te sustine intr-un obicei antisocial, costisitor si urat mirositor.

| MariusUCV a răspuns:

Cred ca tie iti cam place de el big grin, si ai vrea sa faca el ceva nuuu?big grin

| IgnoreMe a răspuns:

De fapt pe tine te intereseaza daca te place sau nu. Data viitoare da-te cu benzina si vezi ce reactie are. Daca-ti da foc, e doar gentil.

| dan_1805 a răspuns:

Poate te place, vorbeste cu acel baiat

| smarttie a răspuns:

Uite aici toate raspunsurile pe care le stiu eu.
1) Este o metoda old-fashioned de a fi cavaler cu o fata. Adica un gest dragut.
2) Este o metoda vulgara prin care baiatul iti arata ca vrea sa se culce cu tine [pe asta am auzit-o prin cartier, nu as pune prea mare baza in ea]
3)S-ar putea ca tipul sa te placa si sa incerce astfel sa se aproprie de tine.
Acum alege tu raspunsul pe care il consideri cel mai adecvat in functie de situatie si persoana.

| Ionut_Catalin_1999 a răspuns:

S, u. g. i. p. u. l.a