| KateEdythe a întrebat:

Ce inseamnă cand un baiat se uita la tine mereu cand treci pe langa el sau de la distantă?!

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De multe ori inseamna doar ca se uita la o fata.Si barbatii casatoriti se uita dupa alte femei.Sau fete.Nu este un pacat.Si nu e nimic ciudat in asta.

| wolder a răspuns:

Te place

| AtateaConditii a răspuns:

Inseamna ca are vederea bunalaughing, lasand gluma aici depinde de multi factori, cum va intelegeti, daca esti frumoasa, daca s-a intamplat ceva anume nu iti putem spune exact daca nu zici mai detaliat. Poate te simpatizeaza, poate era-i mai frumoasa in ziua aceea, is multe chestii si nu le poti ghicii.

| Iuliiaa a răspuns:

Ii place felul in care arati.happy

| RAY a răspuns:

Cine stie poate este un martian care vrea faca experimente pe tine, pe bune noi de unde sa stim ce vise are cu tine poate ramai gravida telepatic

| Vi003 a răspuns:

Vezi ca-i place de tine, pazea! Te lasa pe tine sa decizi: daca-i zambesti, va lua zambetul drept "accept" si va intra in vorba cu tine, daca-i intorci capul, va avea de munca in continuare pana obtine ce vrea. Fii fata isteata!

| unknøwn a răspuns:

Că te-ar lega la ochi şi ţi-ar băga penisul în gură.

| Marrythenight a răspuns:

Poate i-ai lasat o impresie, fie ea buna sau rea...

| Zerathull a răspuns:

Pedofil sau are vrea un rape party, habar n-am, sunt cele mai probabile variante.

| TudorGamer a răspuns:

Ii place te tine sigur! Tu ai alegerea cum va continue asta! Ai grija! Are incredere in tine ca vei face alegerea corecta! Succes

| claudytza01 a răspuns:

Ca te admira si ar vrea mult mai mult de la tine...lasa-l pe el sa te cucereasca:*

| LauraAlexandraTvi23 a răspuns:

Mai mult ca sigur te place. Daca si tu simti asta pentru el, 'raspunde-i' cu un zambet. Va capata mai multa incredere si probabil va intra cu tine in vorba. Bafta!